Asus ROG Phone 6

84,990 L134,990 L

 

PER ATA QË GUXOJNË LEGJENDA KA EVOLUAR! ROG Phone 6 është mishërimi më i fundit i telefonit të lojërave më të suksesshme në botë. Ai shfrytëzon fuqinë brutale të lojërave të platformës më të fundit celulare Qualcomm® Snapdragon® 8+ Gen 1, me një sistem të ri termik GameCool 6 të klasit të ri që ju lejon të thyeni çdo pengesë dhe të thyeni çdo kufi, dhe një ekran 165 Hz për një përvojë vizuale revolucionare. Për kontroll të plotë, ekziston sistemi AirTrigger 6 dhe aplikacioni Armory Crate, dhe për lojën maratonë, ka një bateri 6000 mAh. Guxoni të zgjidhni telefonin e fuqishëm ROG Phone 6 dhe do të shpërbleheni me një përvojë që i përshtatet një legjende të vërtetë.

Color
Ram
Memory Internal
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: , ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

OFERTA VETËM ONLINE

OnePlus Nord N100

22,990 L
 
Second Chance

Apple iPhone 11 Pro Max

47,990 L54,990 L
 
OFERTA VETËM ONLINE

Samsung Galaxy S22 Ultra

94,990 L99,990 L
 

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Announced

2022

Color

Black, White

NETWORK
Technology

GSM / CDMA / HSPA / LTE / 5G

BODY
Dimensions

173 x 77 x 10.3 mm (6.81 x 3.03 x 0.41 in)

Weight

239 g (8.43 oz)

SIM

Dual SIM

BATTERY & CHARGING
Battery

6,000 mAh

Charging

Fast charging 65W

Vendi i karikimit

USB Type C

MEMORY
Ram

12GB, 16GB

Memory Internal

128GB, 256GB, 512GB

Card slot

No

DISPLAY
Display Type

AMOLED

Display Size

6.78"

Display Resolution

1080 x 2448 pixels

PLATFORM
Operating system
Chipset

Qualcomm SM8475 Snapdragon 8+ Gen 1 (4 nm)

CPU

Octa-core

GPU

Adreno 730

CAMERA
Main Camera

Triple (50MP, 13MP, 5MP)

Triple Details

50 MP, f/1.9, (wide), 1/1.56", 1.0µm, PDAF
13 MP, f/2.2, (ultrawide)
5 MP, (macro)

Features Main

LED flash, HDR, panorama

Video Main

8K@24fps, 4K@30/60/120fps, 1080p@30/60/120/240fps, 720p@480fps; gyro-EIS

Selfie Camera

Single (12MP)

Single Details

12 MP, 28mm (wide)

Video Selfie

1080p@30fps

SOUND
Loudspeaker

Yes, with stereo speakers (2 amplifiers)

3.5mm jack

Yes

COMMS
WLAN

Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6e, tri-band, Wi-Fi Direct

Bluetooth

5.2, A2DP, LE, aptX HD, aptX Adaptive

GPS

GPS (L1+L5), GLONASS (L1), BDS (B1I+B1c+B2a), GALILEO (E1+E5a), QZSS (L1+L5), NavIC (L5)

Radio

No

USB

USB Type-C 3.1 (side), USB Type-C 2.0 (bottom), accessory connector, USB On-The-Go

FEATURES
Sensors

Fingerprint (under display, optical), accelerometer, gyro, proximity, compass

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Phone

1 x Charger

Garancia e produktit

24 Muaj