SAPO ERDHI

Audio-Technica ATH-SQ1TW Truly Wireless Earbuds

5,490 L

 

Shijoni muzikë, filma, lojëra dhe më shumë me audio vërtet të pastër. Të dizajnuara për të gjitha nevojat multimediale, kufjet ATH-SQ1TW janë të lehta për t’u përdorur dhe të rehatshme. Nga përdorimi fleksibël i kufjeve të dyfishta ose të vetme, deri te funksionaliteti i dëgjimit, kufjet me valë ATH-SQ1TW nuk janë vetëm elegante, por të përshtatshme për çdo mënyrë jetese.

Color
SKU: N/A Modeli: ATH-SQ1TW Kategori: , Etiketë:

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Model

ATH-SQ1TW

Color

Black, White

Connectivity
Bluetooth

5.3

Operating Range

Line of sight – approx. 10 m (33')

Maximum RF Output

10 mW EIRP

Frequency Band

2.402 GHz to 2.480 GHz

Modulation Method

FHSS

Compatible Bluetooth Profiles

A2DP, AVRCP, HFP, HSP

Support Codec

SBC

Supported Content Protection Method

SCMS-T

Transmission Band

20-20,000 Hz

Headphones
Type

Dynamic

Driver Diameter

5.8 mm

Frequency Response

20 – 20,000 Hz

Sensitivity

100 dB/mW

Impedance

16 ohms

Battery

Headphones: DC 3.7V lithium-ion battery; Charging case: DC 3.7V lithium-ion battery

Battery Life

Headphones: Max. approx. 6.5 hours
Charging case: Max approx. 13.5 hours

Charging Time

Headphones: Approx. 1.5 hours
Charging case: Approx. 2 hours

Operating Temperature

5°C to 40°C

Microphone Type

MEMS

Microphone Sensitivity

−38 dB (1V/Pa, at 1 kHz)

Microphone Frequency Response

100-10,000 Hz

Microphone Polar Pattern

Omnidirectional

Weight

Headphones: Approx. 5.2 g (0.18 oz) (L), approx. 5.2 g (0.18 oz) (R)
Charging case: Approx. 34.2g (1.2 oz)

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Audio-Technica ATH-SQ1TW Truly Wireless In-Ear Headphones

1 x 30 cm (12”) USB-A/USB-C charging cable

6 x Eartips (XS, S, M, L)