Auto Webcam Pro W90 For Live Streaming

3,490 L

 

Webcam me lente 4.5mm AutoFocus dhe rezolucion 1080p. Përveçse do keni pamje shumë të qartë Full HD 1080P, fal mikrofonit të integruar që ndodhet në këtë kamër gjithashtu do të dëgjoheni shumë qartë.

Ka stok

SKU: CNG1533-B Kategori: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Color

Black

Dimension

72×85mm

Weight

138g

Power Supply

USB Direct Power DC 5V

Resolution

1080P

Lens

4.5mm AutoFocus

Angle

90° Distance: 5m

Video Frame Rate

30FPS

Audio Encoding Format

PCM

Encoding Format

MJPEG

Installation Method

Placed on TV/Tripod/TV Cabinet/Desk

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Auto Webcam Pro W90 For Live Streaming