AUX 18 BTU Air Conditioner

89,990 L

 

Kondicioner AUX 18BTU ju ofron një qarkullim perfekt të ajrit në dhomën tuaj. Vjen me performancë të lartë në ngrohje dhe ftohje, duke e mbajtur konsumin e energjis në nivele shumë të ulta. I përshtatshëm për çdo ambjent të shtëpisë suaj. Zgjedhja perfekte dhe ekonomike për t’i dhënë fund problemit me temperaturat. 18 BTU me klas energjie A++.

Ka stok

SKU: JBD035 Modeli: ASW-H18B4/JER3D2 Kategori: , Etiketë:

Informacion i detajuar

Peshë
56 kg
Brand
Generally
Class

Standard

Kapaciteti BTU

18000 BTU

Purpose

Cooling/heating

Series

J-Smart Inverter

Block type

Wall

Average room area, (m²)

60

Current strength (cooling), A

7.32

Air consumption, (m³/min)

900

Noise level (inside), dBA

45

Refrigerant

R32

Max track length

Fifteen

Max elevation difference

5

Liquid refrigerant pipes diameter, (inch)

6.35

Diameter of gas refrigerant pipes, (inch)

12.7

Weight indoor unit, (kg)

12

Weight outdoor unit, (kg)

35

Room area, (m²)

up to 60

Power (cooling), BTU/h

18000

Power (heating), BTU/h

18000

Power consumption (cooling), W

5400

Power consumption (heating), W

5800

Current strength (heating), A

6.61

Temperature regime, (˚С)

– 25

Noise level (outside), dBA

64

Power (V)

220

Package weight, (kg)

56

WxHxD, indoor unit, (mm)

940/316/224

WxHxD, outdoor unit, (mm)

800/545/315

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x AUX 18 BTU Air Conditioner

1 x Manual

Garancia e produktit

24 Muaj