Avonn Gaming Keyboard GTX 830-RW

3,490 L

 

Tastier e  plote, e prodhuar vetem per te luajtur lojra. Me ndricim LED te ndryshueshem dhe 12 butona te dedikuar per muziken, volumin dhe funksione te tjera. Mund te shtypen deri ne 6 tasta ne te njejten kohe. 

Ka stok

SKU: SBBG0031 Kategori: ,

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Connectivity

Wired

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Avonn Gaming Keyboard GTX 830-RW