SAPO ERDHI

Awei, 4 in 1 Multi Charging Cable

490 L

 

Awei CL-129, një zgjidhje gjithëpërfshirëse që kombinon në mënyrë të përsosur shkathtësinë me performancën e nivelit të lartë. Me lidhës të dyfishtë per Iphone, një USB-C dhe një lidhës mikro USB, kjo fishë mbulon një spektër të gjerë pajisjesh, duke thjeshtuar përvojën tuaj të karikimit. Modeli CL-129 vjen me porte lightning me 5V/2.1A për karikim të shpejtë, ndërsa portat mikro USB dhe Type-C ofrojnë 5V/2.4A, duke akomoduar pajisje të ndryshme. Gjatësia prej 1,5 m siguron fleksibilitet dhe materiali i aliazhit të aluminit dhe thurja e najlonit rrisin qëndrueshmërinë e saj.

Ka stok

SKU: CNG3389-B Modeli: CL-129 Kategori: , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Përmasa
150 cm
Brand

Awei

Model

CL-129

Color

Black

Materials

• Aluminum Alloy Shell
• Nylon Weaving

Cable Type and Connectivity
Cable Type

4-in-1 Charging and Data Cable

Connectors

2x Lightning
1x USB-C
1x Micro USB

Charging
Lightning Ports

5V/2.1A

Micro USB/Type-C

5V/2.4A

Features
Details

• Comprehensive Connectivity
• Optimized Charging
• Length and Flexibility
• Durable Build

Dimensions & Weight
Dimensions

1500 mm

Weight

50 g

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1x Charging Cable