SAPO ERDHI

Awei Audio Adapter 2-in-1

1,190 L

 

Përshtatësi audio 2-në-1 nga Awei është një zgjidhje e gjithanshme dhe efikase e krijuar posaçërisht për pajisjet Apple. Me një bërthamë kabulli prej bakri të pastër dhe një kombinim të qëndrueshëm të materialeve TPE dhe aliazh alumini, ky përshtatës siguron performancë të besueshme dhe jetëgjatësi. Me një gjatësi prej 15 cm dhe me peshë vetëm 10 gram, është kompakt dhe i lehtë. Funksionaliteti i tij plug and play eliminon nevojën për çdo konfigurim ose softuer shtesë dhe ju lejon të karikoni pajisjen tuaj duke shijuar njëkohësisht përmbajtjen tuaj të preferuar audio. Pavarësisht nëse jeni në lëvizje ose në shtëpi, CL-121 ofron një zgjidhje pa probleme dhe të besueshme për karikimin dhe dëgjimin e audios në pajisjet tuaja Apple.

Ka stok

SKU: CNG3791-B Modeli: CL-121 Kategori: , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Model

CL-121

Color

Black

Materials
Cable Core Material

Pure Copper

Case Materials

TPE (Thermoplastic Elastomer) + Aluminium Alloy

Connector Types
Lightning Male

For connecting to Apple devices

Lightning Female

For pass-through charging

3.5mm Jack Female

For simultaneous audio listening

Functionality
2-in-1 Audio Adapter

Enables charging and audio listening simultaneously

Plug and Play

No additional software or setup required, it works immediately upon connection.

Compatibility
Devices

Apple Devices

Dimensions & Weight
Dimensions

15 cm

Weight

10 g

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Adapter