Awei Desk Lamp Pen Holder Wireless Charging W20

1,890 L

 

Llampa nga Awei ka 3 modele të ndryshme ndriçimi sipas nevojës: për lexim, për punë dhe për dritë nate.  Gjithashtu mund të karikoni smartfonin tuaj tek baza e karikimit wireless.

Ka stok

SKU: CNG2955-B Modeli: W20 Kategori: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

- 27%
GËZUAR FESTAT
Ofertë!

Xiaomi Mi Smart Led Desk Lamp Pro

7,990 L
Kurseni: 3,000 L
- 30%
GËZUAR FESTAT
Ofertë!

Xiaomi Mi Led Ceiling Light

6,990 L
Kurseni: 3,000 L
- 44%
GËZUAR FESTAT
Ofertë!

Xiaomi Mi Bedside Lamp 2

4,490 L
Kurseni: 3,500 L

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Model

W20

Color

Black

Features

– 3 brightness/Color LED Levels

– Eye-Caring Table Lamp

– Touch Switch

– 360° Degree Flexible and Durable Silicone tube

– 10 Integrated Energy-saving LED Lamp beads

– Pen Holder Supports a Variety of Stationery Storage

– Wireless Charging

– Low Energy Consumption

– Brightness Adjustment

– Quick Touch Induction

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

Remax Desk Lamp Bluetooth Speaker RBL-L3

1 x USB Cable

1 x User Manual