AWEI ES-770I Gaming Headset

3,490 L

 

Zhytuni në botën e lojrave dhe dëgjoni zë me cilësi të lartë me kufjet e lojrave Awei ES-770i. Mikrofoni fleksibël dhe  i rrotullueshëm 360 gradë me anullim zhurme do t’ju japë qartësi më të saktë të zërit. Janë të rehatshme edhe kur i përdorni për një kohë të gjatë.  Kufjet e lojrave Awei janë perfekte për ata që vlerësojnë rehatinë dhe cilësinë e lartë të zërit.

Ka stok

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Color

Black

Model

ES-770i

Sound mode

stereo

Sound effects

7.1 virtual surround sound

Earphone frequency range

20Hz – 20kHz

Earphone impedance

20 Ohm

Microphone direction

Omni-directional

Output Power

20mW(1KHz 0dB)

Sensitivity

>110dB

Connectors

USB-A, 3.5mm audio jack

Input voltage

5V (Type-A)

Weight

300g

Features

– Awei ES-770i E-Sports gaming headset to immerse yourself in the gaming world and feel the real-life gaming experience
– This high-quality gaming headphones provide clean and dynamic sound, deep and strong bass
– Flexible and 360 degrees rotatable microphone with noise reduction will give you a more accurate sound clarity
– With a memory foam beam in the headband and on the earpieces, you can wear them for hours without the feeling of pressure
– Red mood light allows you to create a tense and fierce battle atmosphere

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Gaming Headset
1 x Splitter Cable