SAPO ERDHI

Awei Charging Cable Micro

690 L

 

Awei CL-61 , një fishë karikimi premium e krijuar për qëndrueshmëri dhe efikasitet. E ndërtuar me material TPE, ai i reziston tërheqjes dhe siguron jetëgjatësi, ndërsa ndërfaqja e aliazhit të aluminit parandalon oksidimin dhe ndryshkjen. Teli e tij i pastër prej bakri rrit stabilitetin, duke mundësuar karikim me shpejtësi të lartë në 2.5A dhe transmetim pa probleme të të dhënave. Me një ndërfaqe të përforcuar për të parandaluar thyerjen, ky kabllo 1 metër ofron një zgjidhje të gjithanshme për karikimin dhe transferimin e të dhënave.

Ka stok

SKU: CNG3395-B Modeli: CL-61 Kategori: , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

Black

Model

CL-61

Material

TPE (Thermoplastic Elastomer)

Functionality
Details

• Charging
• Data Transfer

Charging
High current Output

2.5A for Faster Charging

Features
Info

• TPE wire resists pulling, enhancing overall durability.
• Aluminum alloy interface is resistant to oxidation and rust, prolonging cable life.
• Pure copper core ensures stability and performance.
• Interface reinforcement prevents easy breakage, increasing longevity.

Dimensions & Weight
Dimensions

1000 mm

Weight

30 g

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Charging Cable