SAPO ERDHI

Awei H15 Smart Watch

2,990 L

 

H15 është një orë inteligjente nga Awei. Me dizajn minimalist por mbrojte maksimale kjo orë vjen me xham me densitet të lartë duke ofruar siguri dhe rezistencë. Me mbi 100 modalitete sportive për stërvitje si brenda dhe jashtë , H15 gjurmon ecurinë tuaj dhe monitoron shëndetin 24 orë. Me Awei H15 do të jetoni të shëndetshëm dhe të qetë.

Ka stok

SKU: CNG3861-B Modeli: H15 Kategori: Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

Black

Model

H15

System Requirements

• iOS 9.0 and above
• Android 5.0 and above
• HarmonyOS 2.0

Display
Screen Size

1.86-Inch

Display Type

TFT

Connectivity
Bluetooth

BLE 5.0 + BT 3.0

Battery & Charging
Charging

Magnetic Charging

Working Time

5-7 days

Battery

260mAh

Waterproof
Rating

IP67

Sports and Health
Health Monitoring

• Heart Rate Monitoring
• Blood Pressure Monitoring
• Blood Oxygen Monitoring
• Sleep Information
• Breathing Training

Features
Details

• Bluetooth Call
• Call & SMS Reminder

Dimensions & Weight
Dimensions

44 x 37 x 11 mm

Weight

50 g

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Watch
1 x Charging cable