SAPO ERDHI

Awei H28 Smart Watch

3,490 L

 

Awei H28 është orë smart me dizajn minimalist dhe elegant, me ekran të madh 1.57 inch dhe ngjyra vibrante. Me sensorë për monitorimin e nivelit të oksigjenit në gjak, monitorimin e gjumit, përllogaritjen e hapave, kalorive të djegura gjatë ditës, monitorimit të zemrës dhe shumë të tjera, si dhe rezistencës ndaj ujit e bëjnë orën H28 shoqëruesin tuaj më të mirë gjatë aktiviteteve tuaja fizike. Jetoni shëndetshëm dhe plot stil me orën Awei H28.

Ka stok

SKU: CNG3874-B Modeli: H28 Kategori: Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

Black

Model

H28

General
Main Chip

RT8769EWE

PPG Chip

HX3605

Waterproof

IP67

Display
Display Size

1.57''

Display Type

TFT

Resolution

320 x 200 px

Battery and Charging
Battery Capacity

200 mAh

Usage Time

3-4 days

Charging

Wireless Charging

OS
System Requirements

Android 5.0 or later
iOS 10 or later

Features
Details

• Remote Camera
• Highly Sensitive Mic
• Step Count
• Music Control
• Heart Rate Monitoring
• Sleep Monitoring
• Full touchscreen
• 100+ Sports Modes

Dimensions & Weight
Dimensions

46.4 x 32 x 11.45 mm

Weight

Aprox. 47 g

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Watch
1 x Charging cable