END OF SUMMER

Awei H8 Smart Watch

4,490 L

 

Awei H8 është një orë smart, rezistente ndaj ujit, me sensorë të cilët regjistrojnë rahjet tuaja të zemrës përgjatë 24 orëve. Ky gjurmues fitnesi ndihmon në monitorimin e gjumit. Ora është e pajisur dhe me pedometër për të kontrolluar kaloritë e djegura gjatë ditës.

Ka stok

SKU: CNG3523-B Kategori: Etiketa: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

Black

Shape

Square

Screen Size

1.65 Inch

Screen Type

TFC LCD

Sensors

G-sensor, Heart rate sensor, Blood pressure sensor, Oxygen monitor, Body temperature monitoring

Bluetooth

5.0

GPS

No

Bluetooth calling

No

Waterproof

IP67 waterproof

Battery Capacity

260 mAh

Strap

Silicone

Dimension

51.6 x 36.4 x 10.45mm

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Watch
1 x Strap
1 x Charging cable
1 x User Manual