SAPO ERDHI

Awei Magnetic Mini Phone Holder

490 L

 

Mbajtësja e telefonit magnetike Awei X20, një zgjidhje inovative që kombinon komoditetin dhe sigurinë për një përvojë të përmirësuar të drejtimit. I krijuar nën markën e besuar Awei, X20 ripërcakton shkathtësinë me ndërtimin e tij AL+ABS, me peshë vetëm 52 g dhe me përmasa të vogla. I pajtueshëm me telefonat që variojnë nga 4,7 deri në 6,5 inç, 8 magnetët e tij të integruar sigurojnë një mbajtje të fortë, ndërsa këndi i rregullueshëm 360 gradë siguron shikim optimal. I projektuar për qëndrueshmëri, ai përmban aftësi kundër tundjes dhe instalimi është i lehtë me një ngjitës 3M.

Ka stok

SKU: CNG3390-GR Modeli: X20 Kategori: , Etiketë:

Përshkrim

Informacion i detajuar

Brand

Awei

Model

X20

Color

Grey

Design and Material
Type

Magnetic Car Phone Holder

Material

AL (Aluminum) + ABS

Compatibility
Compatible with Phones

4.7 to 6.5 Inches

Features
Details

• Built-in Magnets
• Anti-Shake Feature
• Easy Installation
• 360-Degree Angle Adjustment

Dimensions & Weight
Dimensions

60 x 24 x 20 mm

Weight

52 g

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 X Awei Magnetic Mini Mount Holder
2 x Metal Brackets