SAPO ERDHI

Awei Nylon Braided Fast Charging Cable

990 L

 

Fisha Type-C në Lightning nga Awei, kjo fishë është suporton teknologjinë PD 20W dhe 5A, duke siguruar karikim të shpejtë për një gamë të gjerë pajisjesh Apple. Ekrani dixhital LED ju ofron informacione të karikimit në kohë reale. I krijuar me një kombinim të fortë të thurjes së metalit dhe najlonit, fisha garanton qëndrueshmëri të jashtëzakonshme, duke i bërë ballë konsumit të përditshëm. Vjen me një gjatësi të përshtatshme 1 metër, dhe ofron fleksibilitet pa kompromentuar performancën. I krijuar me një bërthamë bakri të pastër, kjo fishë siguron shpërndarje efikase dhe të qëndrueshme të energjisë, duke e bërë atë një shoqërues të domosdoshëm.

Ka stok

SKU: CNG3398-B Modeli: CL-123L Kategori: , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Model

CL-123L

Color

Black

General
Material

Metal+Nylon Braided+Pure Copper Core

Cable Type

Charging & Data Transfer

Features

• LED Digital Display
• Support PD Protocol
• Up to 5A

Dimensions
Length

1 Meter

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x USB-C to Lightning cable