Awei T26 Pro

2,490 L

 

AWEI T26 pro mbështet HSP, HFP, A2DP dhe AVRCP, duke përmirësuar shumë shpejtësinë e transmetimit dhe duke ju ofruar përvojë dëgjimi me vonesë të ulët. Ai gjithashtu e bën bluetooth-in më të qëndrueshëm me pajisjet elektronike, duke ju ofruar një përvojë të pandërprerë të telefonatave dhe muzikës, si dhe anulimin inteligjent të zhurmës ENC. Pasi të hapet kutia e karikimit pas lidhjes së parë, këto kufje bluetooth mund të lidhen me pajisjen tuaj për shpejtësi dhe komoditet më të madh. Gjatë përdorimit, mund ta kontrolloni telefonin tuaj duke prekur ndonjë nga kufjet, si p.sh. ndizja/fikja e muzikës, rregullimi i volumit, telefonatat, asistenti zanor, pa pasur nevojë të bëni rregullime përmes telefonit tuaj. IPx6 të papërshkueshëm nga uji dhe pluhurat, mbroni me lehtësi kufjet Bluetooth nga shiu i dendur ose djersa gjatë ushtrimeve të rënda dhe kushteve të të gjitha motit.

Ka stok

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

Black

Connectivity

Bluetooth

Bluetooth

5.3

Support protocols

HSP, HFP, A2DP, AVRCP

Battery capacity

35mAH * 2

Battery capacity of charging chamber

3.7v/300mAh (with protective plate)

Drive unit

Diameter 13mm

Charging time

1 h

Talk duration

7 h

Playback time

6 h

Standby duration

200H

Use time of headset+charging chamber (80% volume)

20H

Sensitivity

93 ± 3DB

Horn impedance

32

Input charging standard

DC 5V

Bluetooth frequency

2.402G-2.480G

Maximum transmission distance

10M

Voice prompt

Supported

Multipoint connection

Not supported

Interface

TYPE-C

Waterproof grade

IPX6

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x AWEI T26 Pro Earphones

1 x Manual

1 x USB charging cable