Awei T29 True Wireless Gaming Earbuds

3,490 L

 

Kufje me bluetooth nga Awei të përshtatshme edhe për gjatë kohës që merreni me aktivitete të ndryshme fizike. Kanë zë të pastër dhe janë rezistente ndaj djersës dhe ujit. Muzikën mund ta kontrolloni me anë të prekjeve në kufje.

Ka stok

SKU: CNG3274-GR Modeli: T29 Kategori: , ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Color

Black

Model

T29 ANC

Material

ABS

Bluetooth

5.2

Transmission Distance

10m

Frequency Response

20-10000Hz

Earphone Battery

45mAh

Charging Box Battery

500mAh

Call Time

9H

Play Time

4-5 Hours

Charging Time

1 Hour

BT Protocol

HSP/HPF/A2DP/AVRCP

Waterproof

IPX6

Speaker Drive Unit

10mm

Speaker Sensitivity

108dB

Speaker Impedance

32Ω

Speaker Frequency Response

20-10000Hz

Weight

35gr

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Awei True Wireless ANC Function T29
6 x Earplugs
1 x Charging Case
1 x User Manual
1 x Charging Cable