OFERTA VETËM ONLINE

Awei True Wireless Earphones T15

2,490 L

 

Kufje me bluetooth nga Awei të përshtatshme edhe për gjatë kohës që merreni me aktivitete të ndryshme fizike. Kan zë të pastër dhe janë rezistente ndaj djersës dhe ujit. Muzikën mund ta kontrolloni me anë të prekjeve në kufje.

Ka stok

SKU: CNG3035-B Modeli: T15 Kategori: , , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Model

T15

Color

Black

Material

ABS

Bluetooth

5.0

Transmission Distance

10m

Frequency Response

2.402GHz~2.480GHz

Earphone Battery

45mAh

Charging Box Battery

390mAh

Play Time

4h-5h

Standby Time

150H

Charging Time

1.5H

BT Protocol

HFP/A2DP/HSP/AVRCP

Speaker Drive Unit

13mm

Speaker Sensitivity

96dB±3dB

Speaker Impedance

16Ω±10%

Speaker Frequency Response

20-20KHz

Size

53 x 33 x 28mm

Weight

42g

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x BT Earphones
1 x Charging Box
1 x Charging Cable
1 x User Manual