Awei True Wireless Games Earbuds T29 Pro

2,990 L

 

Awei T29 janë të pajisura me funksionin e kancelimit të zhurmës duke ju mundësuar një eksperiencë sa më pranë realitetit gjatë lojës apo momenteve relaksuese. Me dizajn unik, kompakte dhe mjaft rezistente për përdorim të përditshëm.

Ka stok

SKU: CNG3070-B Modeli: T29 PRO Kategori: Etiketë:

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

Black

Bluetooth version

V5.1

Support protocol

HSP, HFP, A2DP, AVRCP

Call time

8H

Playing time

7H

Charging time

2H

Charging warehouse capacity

300mAh

Capital battery capacity

45mAh

The best call distance

About 1m

Maximum transmission distance

About 10m

Veter diameter

10mm

Frequency response range

2.402G-2.480G

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Awei True Wireless Games Earbuds T29 Pro

1 x Holding Case