Awei True Wireless Gaming Earbuds T28 Pro

2,490 L

 

Kufjet Awei T28 Pro vijnë me shpejtësi më të lartë transferimi, distancë më të madhe transmisioni, konsum më të ulët baterie, më e qëndrueshme dhe e fortë, e përshtatshme për të gjitha pajisjet me bluetooth.

Ka stok

SKU: CNG2961-BG Modeli: T28 Pro Kategori: , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

Black

Waterproof Standard

IPX-6

Wireless delay time

30 Ms

Bluetooth

V5.1

Battery Capacity

35mAh*2

Talk Time

7Hours

Standby time

30days

Vocalism Principle

Orthodynamic

Charging Case Battery Capacity

500mAh

Music Time

7 Hours

Charging time

1.5hrs

Material

ABS, silicone

Compatibility

iPhone, iPod, Android, mobile phones

Frequency response

20-22000Hz

Sensitivity

106dB ± 3dB

Handset Dimensions

13 mm

Weight

29 g

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Awei True Wireless Gaming Earbuds T28 Pro
1 x Charging Case
1 x USB cable
1 x Manual