Awei True Wireless Gaming Earbuds T29

1,990 L

 

Kufjet Awei T29 ju ofrojnë zë të pastër me kualitet të lartë, si dhe përshtatje shumë të mirë me veshin. Janë mjaft praktike dhe mund të lidhen me tablet, smartphone dhe çdo pajisje tjetër me bluetooth. Janë të pajisura me kasë si për mbrojtje dhe për karikim të kufjeve.

Color
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

Black, White

Bluetooth

V5.0

Profile support

HSP, HFP, A2DP, AVRCP

Bluetooth range

10m

Charging voltage

DC 5V

Frequency range

2402G – 2480G

Headphone battery capacity

45mAh / 3.7V

Case battery capacity

500mAh / 3.7V

Charging time

about 2 hours

Play time

about 3.5 hours

Talk time

about 4 hours

Stand by

about 300 hours

Drive unit

6mm

Sensitivity

92dB + -3dB

Frequency response

20Hz-20KHz

Impedance

32Ω

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Awei True Wireless Gaming Earbuds T29
1 x charging case
1 x USB Type-C charging cable
2 x set of silicone headphone spare parts (2 sizes)