SAPO ERDHI

Awei True Wireless Gaming Earbuds T63

2,990 L

 

T63 janë kufje me bluetooth nga Awei me një dizajn unik si asnjë tjetër që mund të keni parë deri tani. Me strukturë metalike, pjesërisht transparente përmes të cilës mund të shohësh ndriçimin tek pjesa e baterisë kur kufjet janë të ndezura. Edhe pse dizajni mund të jetë tipari i tyre më i veçantë, këto kufje gjithashtu ofrojnë performancë me kualitet të lartë falë baterisë 320 mAh dhe bluetooth 5.3 të cilat mundësojne lidhje dhe transmetim pa vonesa të audios.

Ka stok

SKU: CNG3862-B Modeli: T63 Kategori: , , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Model

T63

Color

Black

General
Material

Zinc alloy, Tempered Glass

Chip

Jieli 697d4

Connectivity
Bluetooth

v5.3

Frequency

2.402GHz-2.480GHz

Transmission Distance

10 m

Charging and Battery
Capacity of Charging Case

320mAh

Earbuds Battery Capacity

33mAh

Stand-by Time

300 h

Talk Time

5 h

Charging Time

1.5 h

Charging Voltage

DC 5V

Driver
Drive Unit

13 MM

Sensitivity

109±3dB

Impedance

32 Ω

Dimensions and Weight
Dimensions

58 × 56 × 29 mm

Weight

90 grams

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Earphones
1 x Charging Box
1 x Charging Cable
1 x User Manual