Awei True Wireless Sports Earbuds T58

2,990 L

 

Kufjet Awei True Wireless Sports T58 vijnë me një dizajn të ri me kasë transparente, drita LED, e cila tregon nivelin e baterisë dhe bluetooth 5.3 i cili ofron konsum më të ulët baterie, lidhje më të qëndrueshme dhe pa vonesa të muzikës.

Ka stok

SKU: CNG3253-B Modeli: T58 Kategori:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

OFERTA VETËM ONLINE

TWS Wireless Bluetooth Earbuds Matte i12

1,490 L
 

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Color

Black

Bluetooth version

5.3

Talk time

7H

Play time

6H (30H, Play with charging case under 80% volume)

Charging time

1H

Battery capacity of earbuds

35mAh*2

Battery capacity of charging case

450mAh

Maximum transmission distance

10M

Impedance

16Ω

Sensitivity

100.1dB

Horn diameter

13mm

Operating frequency of Bluetooth

2.402GHz-2.480GHz

Frequency response range

20Hz-20KHz

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Awei True Wireless Sports Earbuds T58

1 x USB Charging Cable

1 x Manual