Awei True Wireless Sports Eearbuds T50

2,690 L

 

Awei njihet për kufjet me bluetooth që nxjerr në treg, me çmime të arsyeshme, cilësi të lartë dhe të lehta në përdorim. T50 janë të pajisura me teknologjinë e reduktimit të zhurmave për t’u fokusuar më mirë tek muzika pa u shpërqëndruar nga zhurmat e jashtme dhe është e papërshkueshme nga uji, kështu që nuk keni pse shqetësoheni nga shiu apo faktorë të tjerë që mund të dëmtojnë kufjet gjatë përdorimit.

Ka stok

SKU: CNG3258-B Modeli: T50 Kategori: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

- 46%
BEST DEALS
Ofertë!

TWS Wireless Bluetooth Earbuds i12

590 L
Kurseni: 500 L

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

Black

Bluetooth version

5H

Play time

6H

Charging time

1.5H

Standby time

200h

Sensitivity

104 ± 3dB

Impedance

16

Battery capacity of charging case

300mAh

Battery capacity of earbuds

35mAh * 2

Call Noise Reduction

DNS

Waterproof rate

IPX6

Interface

Type-C

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Awei True Wireless Sports Eearbuds T50

1 x Charging Case

1 x User Manual