SAPO ERDHI

Awei TWS Earphones Double Mic ENC T62

1,990 L

 

Awei T62 me bluetooth v5.3 mundëson vonesa shumë të ulëta, pa bllokime ose shkëputje, sinkronizim audio me videon dhe transmetim të lartë. Algoritmi i reduktimit të zhurmës ENC ndan tingujt e jashtëm në kohë reale nga audio që jeni duke dëgjuar dhe siguron pastërti maksimale audio në çdo kohë.

Ka stok

SKU: CNG3860-B Modeli: T62 Kategori: , , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Model

T62

Color

Black

Connectivity
Bluetooth

v5.3

Support protocol

A2DP, HFP, AVRCP

Transmission Distance

10 m

Driver Unit
Drive Size

10 mm

Sensitivity

97±3dB

Impedance

32Ω ± 15% Ohm, at 1KHz

Battery & Charging
Earbuds Battery Capacity

30mAh

Charging Case Battery Capacity

300mAh

Play Time

5 h

Standby Time

300 h

Charging Time

1.5 h

Charging Voltage

DC 5V

Dimensions and Weight
Dimensions

64 x 33 × 64 mm

Weight

35.8 grams

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Earphones
1 x Charging Box
1 x Charging Cable
1 x User Manual