SAPO ERDHI

Awei Type-C To Lightning Cable

990 L

 

Awei CL-138L Type-C në Lightning, një ndërthyrje e lidhjes dhe performancës më të avancuar. Nën markën e njohur Awei, modeli CL-138L lidh pa probleme pajisjet Type-C dhe Lightning, duke ofruar pajtueshmëri të gjithanshme. Me një rrymë të fuqishme maksimale 9V/3A, aftësinë e karikimit të shpejtë PD 20W dhe një dizajn transparent që ndihmon shpërndarjen e nxehtësisë, kjo fishë qëndron në krye të inovacionit të karikimit. Krijuar nga plastikë të qëndrueshme dhe material najloni të gërshetuar , ai vendos një ekuilibër midis stilit dhe elasticitetit. Transmetoni të dhëna me shpejtësi në 480 Mbps, të lehtësuar nga teli prej bakri. I pajisur me një çip kundër temperaturës së lartë, siguron karikim të shpejtë me temperaturë të ulët, pa cenuar integritetin e pajisjes.

Ka stok

SKU: CNG3397-B Modeli: CL-138L Kategori: , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Model

CL-138L

Color

Black

Cable Type and Connectivity
Cable Type

Type-C to Lightning

Compatibility

Apple Devices

Charging
Maximum Current

9V/3A

PD Fast Charging

Supports PD 20W Fast Charging

Design and Build
Transparent Design

A unique transparent shell design aids in heat dissipation

Material

PC+Nylon Braided for durability

Core

Tinned copper core for enhanced conductivity

Data Transfer
Data Transmission Rate

Up to 480 Mbps

Dimensions & Weight
Dimensions

1 Meter

Weight

40 g

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1x Charging Cable