Awei Wireless Speaker Y669

4,990 L

 

Tashmë mund të dëgjoni muzikën tuaj të preferuar falë Awei Wireless Speaker Y669 kudo ndodheni. Me bateri deri në 12 orë dhe rezistent ndaj ujit, keni mundësinë të dëgjoni muzikë gjatë gjithë ditës, mjafton t’a lidhni me një smartphone.

Ka stok

SKU: CNG3252-B Modeli: Y669 Kategori:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Color

Black

Play mode

Bluetooth /Aux

Speaker power

RMS 5Wx2+15W'1

Charging voltage

5v 1A

Working hours

12hs

Charging time

12hours

Waterproof

Ipx7 level

Battery Capacity

2200 mAh

Bluetooth Transmission Distance

8 ~ 12 M

Control Units

43+6Ω8W*2pcs+4Ω15w*1pcs

Impedanc

Driver Power

8W * 2 / 15w * 1

Frequency Range

100Hz-20KHz

Input voltage

DC5V-500mA

Bluetooth Frequency

2.4GHz – 2.480GHz

Transmission distance

10m

Size

85 × 210mm

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Awei Wireless Speaker Y669