Awei Y280 Wireless Speaker

4,990 L

 

Boks horizontal nga Awei  i dizenjuar për t’u përshtatur në mënyrë perfekte. Nuk zë hapsirë dhe është tepër kompakt. Ky boks përveçse stilit dhe dizajnit modern ju mundëson edhe audio të pastër dhe cilësore.

Color
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
2 g/kg
Brand
Color

Black, Green, Red

Bluetooth

4.2

Frequency Response

100Hz-20KHz

Battery Capacity

4000mAh

Output Power

8w

Music Playing Time

12hour

Charging Time

4 hours

Package Dimensions

30 x 11.8 x 10 cm

Weight

1.8 Kg

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Awei Y280 Wireless Speaker

1 x Manual