SAPO ERDHI

Awei Y388 Bluetooth Speaker

7,990 L

 

Awei Y388 është një boks portativ karaoke me wireless i krijuar për të apasionuarit pas muzikës dhe karaoke-së në lëvizje. Me lidhjen Bluetooth, lejon transmetim pa tela të muzikës nga pajisjet e përputhshme. Altoparlanti përmban një drejtues të fuqishëm 45mm me rreze të plotë duke siguruar performancë të qartë dhe të balancuar të zërit. Mikrofonat e tij të integruar dhe funksioni karaoke e bëjnë atë të përsosur për seanca të improvizuara karaoke dhe këngë argëtuese. Dizajni kompakt i altoparlantit dhe ndërtimi i lehtë e bëjnë të lehtë transportimin, ndërsa bateria me jetëgjatësi siguron orë të tëra lojërash. Pavarësisht nëse jeni në një piknik, festë ose thjesht duke u shoqëruar me miqtë, Awei Y388 shton një prekje argëtimi muzikor në çdo rast.

Ka stok

SKU: CNG3788-B Modeli: Y388 Kategori: , , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
2 g/kg
Brand
Model

Y388

Color

Black

Connectivity
Bluetooth

v5.0 EDR

Chip Model

MVSILICON BP1048B2

Supportive Bluetooth Protocols

A2DP, AVRCP, HFP, HSP, OPP, HID, SPP, PBAP, GATT, SM

Ports

1x Micro-SD Card
1x AUX
1x USB-A
1x Coax

Audio Specifications
Maximum Power

25W

Frequency Response Range

45Hz ~ 18KHz

Sensitivity

79±3dB

Driver

45 mm

Battery
Battery Type

Li-Polymer

Battery Capacity

3,600mAh

Play Time

6 Hours

Charging Time

About 4 Hours

Charging Port

Type-C

Weight
Weight Details

2.06 Kg

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Awei Y388 Bluetooth Speaker

2 x Microphones

1 x USB Cable

1 x Manual