SAPO ERDHI

Awei Y520 Wireless Soundbar

12,990 L

 

Awei Y520 është një sistem zëri me cilësi të lartë me teknologji të avancuar bluetooth, që përmban versionin 5.0 për lidhje pa fisha. Gama e tij e gjerë e protokolleve bluetooth  siguron përputhshmëri me pajisje të ndryshme. Duke ofruar një përvojë të fuqishme audio, sistemi vjen me një fuqi dalëse prej 30W * 2 për Soundbar dhe 50 W shtesë për SubWoofer. Me një distancë efektive prej 10 metrash, përdoruesit mund të shijojnë muzikë pa u lidhur. Riprodhimi i zërit është i jashtëzakonshëm, duke mbuluar një gamë të përgjigjes së frekuencës prej 60 Hz deri në 20 KHz, e plotësuar nga drejtuesit 58 mm dhe një SNR të jashtëzakonshme prej ≥90dB. Boksi ofron fleksibilitetin për të përdorur sistemin si në modalitetin me fishë ashtu edhe me wireless. Në përgjithësi, ky sistem zanor ofron një përvojë gjithëpërfshirëse audio dhe një shtesë të përsosur për çdo konfigurim argëtimi.

Ka stok

SKU: CNG3787-B Modeli: Y520 Kategori: , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
7 g/kg
Brand
Model

Y520

Color

Black

Bluetooth & Connectivity
Bluetooth

v5.0

Bluetooth Chip

MVSILICON BP1048B2

Supported Bluetooth Protocols

A2DP, AVRCP, HFP, HSP, OPP, HID, SPP, PBAP, GATT, SM

Wired

1x AUX
1x HDMI (ARC)
2x Audio Ports
1x Coax Port
1x Optical Port
1x Subwoofer Out

Audio and Power Specifications
Output Power

30W * 2 (for the Soundbar) + 50W (for the SubWoofer)

Effective Distance

10 Meters

Frequency Response Range

60Hz to 20KHz

Driver Diameter

58mm

Sensitivity

-58dB

Signal to Noise Ratio (SNR)

≥90dB

Power Supply
Input

AC100V ~ 240V

Dimensions & Weight
Dimensions

Soundbar Size: 986mm x 73mm x 70mm (L x W x H)
SubWoofer Size: 400mm x 120mm x 290mm (L x W x H)

Weight

7 Kg

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Awei Y520 Wireless Bluetooth Speaker

1 x Remote Control

1 x Manual