Bag For Electric Scooter KG50077

1,490 L

 

Çantë skuteri elektrik me kapacitet të madh dhe material rezistent. Instalohet lehtë dhe është shumë praktik. Ka ardhur koha të mos shqetësoheni më se ku do e lini celularin, shishen e ujit apo sendet tuaja të tjera gjatë kohës që jeni duke udhëtuar.

• Double zipped
• Safety
• Practical
• Large capacity
• Fashionable

Ka stok

SKU: CNG3407-B Kategori: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Color

Black

Size

30 x 17 x 12.5cm

Weight

0.230kg

Material

Oxford Cloth

Load

3L, weight load 1kg

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Electric Scooter Bag