Baseus 2-in-1 Adapter Type-C Male To Type-C Female, 3.5mm

2,390 L

 

Adapter me portë hyrëse Type-C (mashkull) dhe portë dalëse Type-C (femër). Mund ta lidhni me smartphonin tuaj dhe të dëgjoni muzike me anë të portës 3,5mm.

Ka stok

SKU: CNG2299-B Modeli: CATL60S-0A Kategori: , ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Color

Black

Package Size

47cm x 44cm x 34cm / 18.5inch x 17.32inch x 13.39inch

Package Weight

0.07kgs / 0.15lb

Support Phone

Huawei = Mate 20 Pro , Mate 10 , Mate 20 RS , Mate RS, P20 , P20 Pro
Xiaomi = MI9/9SE , MX2 , 3 , Mi8 , 8SE ,Mi6/6X
Honor = Note10
Nubia = Z18 , Z17S , Z17 , Z17MiniS , X

Features

-Smooth audio/calling experience, talk while charging, smooth and no interruption.
-Built in high quality audio chips.
-Able to charge your phone wile listening audio
-Made by high quality material, durable for use aluminum alloy. Compact and portable easy to carry.
-Flexible TPE Wire, this wires made of flexible TPE material, which can resist 10,000 times of bending and it is not easy to break.

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Baseus 2-in-1 Adapter Type-C Male To Type-C Female, 3.5mm