Baseus Car Charger U+C 40W

1,390 L

 

Karikues per makine nga Baseus. I vogel dhe shume rezistent. Karikoni 2 pajisje njeheresh. Eshte i pajisur me dy porta, nje porte USB dhe nje tjeter Type-C.

Ka stok

SKU: CNG2343-BL Modeli: CCJD-03 Kategori: , ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Color

Blue

Material

Aluminium+ABS+PC

Input

DC 12-24V

USB Output

5V=3A;9V=2A;10V=2A;12V=1.5A 20W Max.

Type-C Output

5V=3A;9V=2.22A;12V=1.6A;15V=1.3A;20V=1A 20W Max.

Total Output

20W+20W (Max. 40W)

Size

55mm*26.5mm

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Baseus Car Charger U+C 40W