Baseus Car Wash Spray Nozzle With Telescopic Water Pipe

3,990 L

 

Pistolet lavazhi për larjen e makinave nga Baseus. Tani larja e makinës ose ujitja e luleve në kompshtin tuaj do jetë më e thjeshtë se asnjëherë më parë. Përbëhet nga material tepër cilësor dhe rezistent ndaj dëmtimeve të jashtme.

Ka stok

SKU: CNG2291-B Modeli: CRXC01-C01 Kategori: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
2 g/kg
Brand
Color

Black

Car Wash Spray Nozzle
Type

Spray Gun

Material

Aluminium alloy/ABS + PC

Maximum Pressure

5 Bar

Water Flow Rate

10 L/h

Motor Power

10 W

Portable

Yes

Size

19x14x35cm

Weight

217.6 g

Water Pipe
Water Pipe Material

TPE

Length of Water Pipe

10 m (30 m sfter water injection)

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Car Wash Spray Nozzle

1 x Water Pipe