Baseus Car Wash Spray Nozzle

6,490 L

 

Pistoletë lavazhi për larjen e makinave nga Baseus. Tani larja e makinës ose ujitja e luleve në kompshtin tuaj do jetë më e thjeshtë se asnjëherë më parë. Përbëhet nga material tepër cilësor dhe rezistent ndaj dëmtimeve të jashtme.

Ka stok

SKU: CNG2786-B Modeli: CRXC01-F01 Kategori: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Color

Black

Car Wash Spray Nozzle
Type

Spray Gun

Material

ABS + PC + Aluminum

Water pipe material

Explosion proof TPE

Weight

217,6 g

Length

15 m

Portable

Yes

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Gun/lance

1 x Mop tip

3 x Tap connectors