SAPO ERDHI

Baseus Easy Journey Series Storage Bag

1,490 L

 

Baseus ju mundëson çantë për aksesorë elektronikë, me kapacitet të mjaftueshëm dhe ndarje nga brenda për të mbajtur të organizuar produktet, e lehtë dhe kompakte për përdorim të përditshëm, rezistente ndaj ujit dhe me material lëkure të butë.

Ka stok

SKU: CNG3404-GR Kategori: , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

OFERTA VETËM ONLINE

Xiaomi Mi City Sling Bag

2,790 L
 

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

Grey

Product Size

17.5×6.5×11.5cm

Capacity

Contains two compartments inside for you put your electronics in perfect order.

Compact and Portable

Lightweight and compact design, easy to carry around.

Water and Grease Resistant

Waterproof fabric effectively keeps the water out and protects the
electronics inside.

Skin-Friendly Texture

Quality PU leather offers a soft and snug texture.

Material

PU Leather

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Baseus Bag