Baseus Helmet Handle Extra Buttons

1,600 L

 

Krijuar nga materiale me cilesi te larte, dizajn ergonomik, shumë i qendrueshem.Fleksibilitet, saktesi, rehati dhe i lehte per tu kontrolluar.

Color
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

- 17%
END OF SUMMER
Ofertë!

PS5 Sony Playstation 5 Disc Edition

49,990 L
Kurseni: 10,000 L

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

Black, Green

Features

– Advantage in a virtual battle
– Excellent visibility
– Sure Shot
– Easy and reliable assembly
– Safe for the housing

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Baseus Helmet Handle Extra Buttons