Baseus Liquid Silicone Smart for iPhone Xr

990 L

 

Kover silikoni per te mbrojtur celularin tuaj iPhone XR nga demtimi. Dizajn i vecante dhe shume i lehte. I pajisur me pershtates me te cilin mund te karikoni dhe te degjoni muzike ne te njejten kohe.

Color
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: , Etiketë:

Informacion i detajuar

Brand
Color

Black, White