Baseus Magic Series Dual QC Car Charger 45W

1,300 L

 

Karikues per makine. Mund te karikoj deri ne dy pajisje njekohesisht. Eshte i pajisur me dy porta, nje porte USB A dhe nje USB C. Gjithashtu ka nje ekran te vogel LED ku tregon ne kohe reale voltazhin e baterise se makines.

Color
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori:

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

Black, Pink

LED Display

LED digital display classification indicator

Compatibility

Compatible with mainstream mobile phone/tablet/automobile data recorder

Input

DC 12V-24V

USB output

4.5V/5A; 5V/4.5A; 9V/3A; 12V/3A; 20V/2.25A

Size

60.5×30.5mm

Weight

45g

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x BASEUS Magic Series Smart Car Phone Charger