Baseus Semory Stick 32 GB Charging USB Port

2,500 L

 

USB nga baseus. Mund te perdoret e thjeshte si USB por mund ta perdorni edhe per te degjuar muzike ne MP3 ne makinen tuaj. Futet ne porte USB dhe ne pjesen e pasme mundeson serish porte USB per te karikuar telefoninin ose ndonje pajisje tjeter.

Ka stok

Shitur: 12 copë

SKU: CNG1187 Modeli: ACUP-B0A Kategori: ,

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Memory Internal

32GB

Read Speed

480MB/s

Interface

USB 2.0

Dimensions

52.5mm x 23.9mm x 8.9mm

Weight

12 g

Features

– Built-in USB charging port
– Audio transmission without delays
– Quick heat dissipation without generating excessive temperature
– Compatible with most car models
– Small size, it will fit anywhere
– It can be connected to many types of devices
– Plug & Play

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Baseus Semory Stick 32 GB Charging USB Port