Baseus Silicone Smart Backpack Power 5.8″

1,490 L1,900 L

 

Kover dhe Powerbank ne te njejten kohe. Eshte e pershtatshme per iPhone X dhe XS.

Color
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: ,

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

Black, White

Material

silicone

Battery Capacity

3300 mAh

Compatibility

iPhone XS / X

Input current

5V / 1.5A

Output current

5V / 1A

Built-in

LEDs indicating battery status

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Baseus Silicone Smart Backpack Power 5.8″