Baseus Simple Wireless Charger

190 L1,500 L

 

I pajisur me mbrojtje ndaj mbinxehjes dhe qarkut te shkurter. Karikues wireless i cili ju siguron karikim te shpejte dhe te sigurte.

Color
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: Etiketë:

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

Black, Silver, White

Material

Aluminum alloy+Tempered film

Input

5V2A,9V 16.7A(Max)

Output

10W(Max)

Weight

0.400 kg

Dimensions

26 x 26 x 2cm

Type

Wireless Charger

Informacione për paketimin

1 x Baseus Simple Wireless Charger