Baseus Superior Series Fast Charging Data Cable

790 L

 

Kabëll nga Bauseus type-c to lightning. I përshtatshëm me shumë pajisje. I fuqishëm dhe i shpejtë në karikim. I përbërë nga material rezistent dhe kompakt për ta marrë kudo me vete.

Ka stok

SKU: CNG3513-B Kategori: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

Black

Material

ABS+TPE

Speed

Up to 480Mbps

Cable Type

Lightning

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Baseus Superior Series Fast Charging Data Cable