Baseus Tempered Glass for iPad Pro 2018 12.9″

1,490 L

 

Xham mbrojtes per modelin  iPad Pro 12.9″ te 2018. Mbron pajisjen nga demtimi dhe gervishtja e ekranit gjithashtu mbron edhe shikimin nga drita blu.

Ka stok

SKU: CNT36 Kategori: Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Screen size

12.9"

Compatible with

Ipad pro 12.9"

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim