Battery Replacement for MacBook Air 11.6” A1495

11,900 L

 

Bateri zëvendësuese për MacBook Air 11,6″ me kapacitet 38,75 Wh. E përshtatshme për modelet Apple Macbook Air 11.6 inch A1465 (EMC 2558) (Mid 2012), A1465 (EMC 2631) (Mid-2013, Early 2014) dhe A1465 (EMC 2924) (Early 2015).

Ka stok

SKU: BLAP070 Modeli: A1495 Kategori:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Color

Black

Item Condition

New

Battery Capacity

38.75Wh / 4800mAh

Battery Type

Li-Polymer

Voltage

7.6V

Material

Aluminum

Compatible Model

Apple Macbook Air 11.6 inch A1465 (EMC 2558) (Mid 2012), A1465 (EMC 2631) (Mid-2013, Early 2014) and A1465 (EMC 2924) (Early 2015).

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Battery Replacement