Battery Replacement for MacBook Pro 13” A1280

9,900 L

 

Bateri zëvendësuese për MacBook Pro 13″ me kapacitet 45 Wh. E përshtatshme për modelet Apple MacBook Pro 13 inch te vitit 2008. Bateri që zgjat dhe i reziston kohës.

Ka stok

SKU: BLAP061 Modeli: A1280 Kategori:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Color

Gray

Item Condition

New

Battery Capacity

45 Wh

Battery Cells

6-cell

Voltage

10.8V

Material

Aluminum

Compatible Model

2008 Macbook pro 15 inch

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Battery Replacement