Battery Replacement for MacBook Pro 13” A1964

19,900 L

 

Bateri zëvendësuese për MacBook Pro 13″ me kapacitet 58Wh. E përshtatshme vetëm për modelin Apple MacBook Pro 13 Inch A1989(EMC 3214)(Mid 2018) dhe A1989(EMC 3358)(Mid 2019).

Ka stok

SKU: BLAP083 Kategori:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Compatible with 2018 2019 MacBook Pro 13″ A1989 Touch Bar Battery Part Number:

A1964

Compatible with 2018 2019 MacBook Pro 13″ Touch Bar Model Number:

MacBook Pro 13″ (A1989) Mid 2018

MacBook Pro 13″ A1989 (EMC 3214) Mid 2018

MR9Q2LL/A or MR9R2LL/A or MR9T2LL/A or MR9U2LL/A or MR9V2LL/A

2018 MacBook Pro 13-inch, Four Thunderbolt 3 Ports, MacBookPro15,2 (A1989)

MacBook Pro 13″ (A1989) Mid 2019

MacBook Pro 13″ A1989 (EMC 3358) Mid 2019

2019 MacBook Pro 13-inch, Four Thunderbolt 3 Ports, MacBookPro15,2 (A1989)

MV962LL/A or MV972LL/A or MV982LL/A or MV992LL/A or MV9A2LL/A

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Color

Black

Item Condition

New

Battery Capacity

58Wh 5186mAh

Voltage

11.41V

Material

Aluminum

Compatible Model

Apple MacBook Pro 13 Inch A1989(EMC 3214)(Mid 2018) and A1989(EMC 3358)(Mid 2019).

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Battery Replacement