Beltou JQ88 Smart Glasses

3,990 L

 

Syze inteligjente nga Beltou. Lidhen lehtësisht me celularin tuaj dhe ju mundësojn të merrni telefonata ose të dëgjoni muzikë pavarësisht nëse jeni duke i dhënë makinës, duke bërë ushtrime apo punë të ndryshme. Mjaftojnë më pak se dy orë për tu karikuar plotësisht. Me një karikim të vetëm mund të dëgjoni deri në 5 orë muzikë ose të flisni deri në 9 orë në telefon. Xhamat e syzeve ju mbrojnë nga rrezet e dëmshme blu të ekraneve dhe rrezet e dëmshme ultra violet të diellit.

Color
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

Star Grey, Black, White

Model

JQ88

Version

V5.3

Standby time

30 hours

Charging time

1 5 hours

Operation Distance

10 M

Talking time

9 Hrs at 80% volume

Connectivity

Bluetooth

Music time

5 hrs at 80% volume

Speaker

Φ13, 22Ω

Frequency Response Range

20 – 20000Hz

Capacity

135mAh with protection PCB

Bluetooth Profile

HFP/ A2DP/ AVRCP

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Beltou JQ88 Smart Glasses
1 x Charging cable
1 x Manual
1 x Cleaning cloth
1 x Storage bag