Blackview A100

18,990 L

 

A e dini se Blackview A100 është smartfoni më i shpejtë në shkrepjen e fotove për çmimin që ka?! Falë teknologjisë së fokusimit automatik me pikselë të dyfishtë dhe VCM-së me qark të mbyllur, fokusi automatik i A100-ës funksionon me shpejtësi deri në 0,03 sekonda, duke ju lejuar të kapni çdo moment të paharrueshëm. Përveç kësaj ky model vjen me 6GB RAM dhe 128GB memorje, të mjaftueshme për të shkarkuar gjithë dokumentat ose filmat tuaj të preferuar.

Color
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

OFERTË ONLINE

QCY T1C Wireless Earphones

1,490 L
 

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Announced

2021

Color

Gray, Pink

NETWORK
Technology

GSM / HSPA / LTE

BODY
Dimensions

166.3 x 77.6 x 8.8MM

Weight

195g

Build

Plastics and rubber

SIM

Dual SIM

BATTERY & CHARGING
Battery

4680mah

Vendi i karikimit

USB Type C

MEMORY
Ram

6GB

Memory Internal

128GB

Card slot

microSD, up to 256GB

DISPLAY
Display Type

IPS

Display Size

6.67"

Display Resolution

1080 x 2400 pixels

Display Protection

Unspecified

PLATFORM
Operating system
Chipset

Doke OS 2.0

CPU

MT6771T

GPU

ARM Mali-G72-MP4 800MHz

CAMERA
Main Camera

Single (12MP)

Camera Details

F1.75

Features Main

LED flash

Video Main

1080p@30fps

Selfie Camera

Single (8MP)

Single Details

f/2.2

Features Selfie

Video Selfie

SOUND
Loudspeaker

Yes

3.5mm jack

No

COMMS
WLAN

IEEE802.11 a/b/g/n/ac

Bluetooth

V4.2

NFC

Yes

Radio

FM radio

USB

Micro USB Type-C

FEATURES
Sensors

Proximity,
Light,
G-sensor
Accelerometer ,
Compass,

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Smartphone

1 x Power adaptor

1 x TYPE-C USB Cable

1 x User Manual

Garancia e produktit

12 Muaj