OFERTA VETËM ONLINE

Blackview A55

9,990 L

 

Blackview A55, i fuqishëm, i shpejtë dhe elegant.

Nisni udhëtimin tuaj të ardhshëm vizual të jashtëzakonshëm dhe zhytës me ekranin e gjerë 6,528″ me butësi të mëndafshtë dhe reagim të shpejtë. Rezolucioni me definicion të lartë ju sjell imazhe të gjalla si në realitet të cilat do t’ju mahnisin. Gjithashtu ky model vjen me bateri me kapacitet të lartë që zgjat më shumë se një ditë, në përdorim normal.

Ka stok

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Xiaomi Mi 11T

37,990 L43,990 L
 

Xiaomi Mi 11T Pro

51,990 L59,990 L
 

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
ANNOUNCED

2021

Color

Black

NETWORK
TECHNOLOGY

GSM / HSPA / LTE

BODY
DIMENSIONS

164.5 x 76.7 x 9.1mm

WEIGHT

196g

SIM

Dual SIM

BATTERY & CHARGING
Battery Capacity

4780mAh

Charging

5V 1A

Vendi i karikimit

Micro USB

MEMORY
Ram

3GB

Memory Internal

16GB

Card slot

Yes

DISPLAY
DISPLAY TYPE

IPS

DISPLAY SIZE

6.528 inch

DISPLAY RESOLUTION

720 x 1600 pixels

DISPLAY PROTECTION

PLATFORM
Operating system
CHIPSET

MediaTek MT6761V Quad Core

CPU

cortex-A53@ 2.0GHz

GPU

IMG GE8300

CAMERA
MAIN CAMERA

Single (8.0MP)

FEATURES MAIN

Flash

VIDEO MAIN

1080p@30fps

SELFIE CAMERA

Single 5.0 MP

SINGLE DETAILS

F2.2 GC5025H-MCDC0

VIDEO SELFIE

1080p@30fps

SOUND
LOUDSPEAKER

Yes

3.5MM JACK

Yes

COMMS
WLAN

IEEE802.11 a/b/g/n/ac, 2.4G/5G dual-band

BLUETOOTH

V4.1

GPS

GPS+GLONASS+BEIDOU

NFC

No

RADIO

Yes

USB

micro USB

FEATURES
SENSORS

G-sensor /P-sensor /L-sensor

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Blackview A55

1 x User Manual

1 x Power Adaptor

1 x Micro USB Cable

Garancia e produktit

12 Muaj